Przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy. Grupa SPEED w akcji

Dodane 25 lutego 2021, 16:20

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci z Grupy SPEED zatrzymali do kontroli forda, którego kierujący jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h. Mężczyzna z marszu stracił prawo jazdy i musiał zapłacić najwyższą grzywnę.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w miniony weekend czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogą wojewódzką nr 801. W sobotę, w rejonie miejscowości Podłęż, ich uwagę zwrócił jadący samochód osobowy. Jego kierowca w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywała „pięćdziesiątka”, jechał z prędkością 103 km/h.

Za popełnione wykroczenie 44-letniemu obywatelowi Gruzji policjanci zatrzymali prawo jazdy. Został także ukarany wysokim mandatem.

Przypominamy, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, jest nadmierna i niedostosowana do warunków drogowych prędkość. Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia zarówno swojego, jak i innych uczestników ruchu.

KPP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Rysiu
  (26 lutego 2021, 15:59)
Prosba do komendanta o badanie na obecnosc narkotykow swoich podwladnych !!!
Celejow
  (2 marca 2021, 12:37)
Prośba o więcej patroli na trasie 801 w gminie Sobienie Jeziory ,Wilga itp..