Przed Państwem Marcin Daniec!

Dodane 4 kwietnia 2022, 12:36
Materiały promocyjne Legenda polskiego kabaretu wystąpi w Garwolinie. 4 maja w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Marcin Daniec będzie bawił publiczność słowem i piosenką. Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży.

Od ponad 30 lat rozśmiesza Polaków do łez. Spośród wielu jego artystycznych wcieleń, najbardziej znane to pan Ignacy, Waldemar K., Marcinek i Góral.

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”

4 maja Marcin Daniec zawita do Garwolina. O godzinie 19:00 wystąpi w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury. Program recitalu opiera się na monologach Marcina Dańca, który w różnych wcieleniach komentuje sprawy życia codziennego, sprawy społeczne i polityczne.

Marcin Daniec podczas występów często też wraca do swoich najsłynniejszych monologów (np. „Pusia”, „Marcinek”). Ponadto wykonuje wiele piosenek.

 Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.