Próbowali kupić taniej, nie dostali towaru

Dodane 19 stycznia 2020, 10:04

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: freepik.com Kolejni oszukani przez grupy sprzedażowe na facebooku zgłosili się do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

14 Stycznia mieszkaniec Nowego Puznowa złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił sprzęt AGD i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę blisko 1100 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Dzień później mieszkaniec Pilawy, złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił sprzęt RTV i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę blisko 500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Przypominamy, że w poprzednim tygodniu dwie inne osoby padły ofiarami internetowych oszustów. Łącznie stracili 1800 zł, więcej na ten temat: Oszukani za pośrednictwem mediów społecznościowych 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (19 stycznia 2020, 10:46)
Dobrze im tak.kto mądry kupuje na Facebooku??? Do tego są inne strony.głupota niestety kosztuje.
Ziutek
  (19 stycznia 2020, 13:16)
Kupujta dalej przez internet a co tam.
Xyz
  (20 stycznia 2020, 07:25)
Jak nie wysyłają za pobraniem to poco kasę komuś wysyłacie jest nauczka😂😂😂