Próbowali pobawić się "w chowanego" z policjantami, teraz grozi im 10 lat więziania

Dodane 18 czerwca 2019, 11:44
Zdjęcie poglądowe Policjanci z komendy w Garwolinie zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. 33- i 38-latek włamali się do jednego z domów na terenie miasta. Przestępcze plany pokrzyżowali im mundurowi. Za włamanie grozi do 10 lat wiezienia.

W piątek rano dyżurny komendy powiatowej policji w Garwolinie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o dwóch podejrzanych mężczyznach, którzy włamali się do domu na terenie Garwolina. Dyżurny natychmiast wysłał w to miejsce mundurowych. Policjanci zareagowali błyskawicznie i już po chwili zjawili się pod oknami domu. W domu policjanci zobaczyli dwie osoby.

Mężczyźni schowali się na strychu próbując uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Ich wysiłki spełzły na niczym. Po chwili byli już w rękach policjantów i trafili prosto do celi. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Dodatkowo okazało się, że młodszy z mężczyzn kilka tygodni temu skradł zabawki na terenie miasta oraz dodatkowo był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie już obecnie przebywa.

Sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie. Za włamanie grozi im do 10 lat więzienia.

KPP Garwolin

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Piksiarz
  (18 czerwca 2019, 12:30)
Po co karać więzieniem, uciąć ręce i będzie po problemie. Zębami raczej nic nie ukradnie.