Próbowała rozpalić w piecu, wybuchła rozpałka

Dodane 21 stycznia 2019, 18:51

Na sygnale, Sobolew
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Patryk Dziś w Sobolewie na terenie prywatnej posesji doszło do małego wybuchu, który okazał się bardzo groźny w skutkach.

Jak donosi nasz reporter, dziś (21 stycznia) chwilę przed godziną 17 doszło do zdarzenia w domu mieszkalnym w Sobolewie. 

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół karetki pogotowia.  

Jak się okazało kobieta próbując rozpalić ogień w domowym piecu,  postanowiła użyć w tym celu łatwopalnej substancji, która zajęła się ogniem i wybuchła. Niestety, kobieta doznała poparzeń i została przetransportowana do szpitala. 

Za informacje i zdjęcie dziękujemy Patrykowi. 

AKTUALIZACJA:

Przed godz. 17 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze, do którego doszło w budynku mieszkalnym przy ul. Kościuszki w Sobolewie. Przybyły na miejsce dowódca stwierdził, że podczas próby podpalenia paliwa stałego znajdującego się w piecu kobieta doznała oparzeń twarzy i klatki piersiowej. Zagrożenia pożarowego nie było. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, a następnie przekazali ją przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP.

 

 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
palacz
  (21 stycznia 2019, 20:16)
Jaka to rozpałka była?
Do palacz
  (22 stycznia 2019, 05:12)
PB 95
palacz
  (22 stycznia 2019, 09:31)
Jeśli pb95 to dziwne by było jakby nie wybuchła.