Próbował popełnić samobójstwo, ale maszynista w porę zatrzymał pociąg

Dodane 21 czerwca 2019, 09:45

Na sygnale, Pilawa
Zdjęcie poglądowe Wczoraj przed godziną 18 doszło do próby samobójczej na torach kolejowych w gm. Pilawa. Na szczęście nie doszło do tragedii.

20 czerwca młody mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie. To nie jego pierwsza próba samobojcza.

– 26-letni mieszkaniec gminy Pilawa chodził po torach. Mężczyzna nie reagował na sygnały dźwiękowe wydawane przez pociąg, idąc w jego stronę. 57-letni maszynista rozpoczął awaryjne hamowanie, zatrzymując pociąg. Niska prędkość pozwoliła na uniknięcie tragedii. Młody mężczyzna śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. 

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosciek
  (21 czerwca 2019, 12:05)
Gdyby chcial popelnic to by to zrobil..
Pilawianka
  (21 czerwca 2019, 12:58)
Mam nadzieję, że zostanie zamknięty w zakładzie psychiatrycznym. Takim ludziom trzeba pomóc w sposób bezwzględny. Wczoraj próbował się popalić, dzisiaj chciał się rzucić pod pociąg, a co zrobi jutro? Może wsiądzie do samochodu i pojedzie na czołówkę z inną osobówką zabijając niewinnych ludzi? Jak widać skuteczne samobójstwo mu nie dane. Mam nadzieję, że odpowiednie służby zareagują
Dorota
  (21 czerwca 2019, 20:20)
Zgadzam się w pełni z Pilawianką. Szkoda człowieka i nie daj Boże niewinnych ludzi!!!
Romantyk
  (23 czerwca 2019, 06:01)
Warszawa w pigułce pisze że wpadł i poszkodowany został przetransportowany smiglowcem skoro maszynista wychamowal chłopak "zdrów" jak rybka to po co smiglowiec ,takie koszta lepiej dac mu bron niech sobie palnie w łeb . Kazdy go olewa, skoro nie pierwsza próba szuka zainteresowania innych. Żeby nie ucierpiały osoby drugie na tym...