Praca Garwolin - Sklep - Salon (9.03)

Dodane 9 marca 2017, 19:00

Dodane 8 marca 2017, 18:17

Miejsce pracy: Garwolin

Opis stanowiska:
- Zarządzanie sklepem
- Aktywna sprzedaż produktów i usług
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- Utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami
- Planowanie działań promocyjnych
- Tworzenie wycen i ofert handlowych
- Obsługa sprzedaży i magazynu

Wymagania:
- Ambicja i motywacja do pracy
- Odpowiedzialność
- Entuzjazm i pozytywne nastawienie
- Kreowanie sprzedaży
- Dobra znajomość sprzętu i zagadnień IT
- Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki
- Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności
- Dobra organizacja czasu pracy
- Prawo jazdy kat.B
- Zainteresowanie nowymi technologiami
- Znajomość ogólnie pojętej branży tele-informatycznej
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,
Stałe, miesięczne wynagrodzenie + premie uzależnioną od osiągniętych wyników sprzedaży
Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

CV z klauzurą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)
proszę przesyłać na: praca@platkom.pl

Dane kontaktowe

Imię: Piotr
Lokalizacja: Garwolin
Telefon:
E-mail: praca@platkom.pl

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
K
  (28 kwietnia 2017, 23:52)
Tragedia firma ...