Poznaj policyjną służbę! Przyjdź na dzień otwarty i dowiedz się jak zostać policjantem

Dodane 3 kwietnia 2024, 10:51
KPP Garwolin Poznaj policyjną służbę od podszewki. Wszystkich zainteresowanych służbą w Policji zapraszamy na dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Przekonaj się, że bycie policjantem to nie tylko zawód – to przede wszystkim służba społeczeństwu.

Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat służby w Policji oraz tego, co należy zrobić, żeby zostać policjantem, aby w najbliższy wtorek (9.04) w godzinach 8.00 - 15.00 wzięły udział w dniu otwartym Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość spotkania z pracownikami Zespołu Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego KPP w Garwolinie, którzy omówią procedurę przyjęcia do służby. W programie przewidzieliśmy także pokaz policyjnego sprzętu, pokaz pracy przewodnika psa policyjnego, pokaz pracy technika kryminalistyki, pokaz instruktora taktyk i technika interwencji oraz wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy.

podkom. Małgorzata Pychner

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.