Pożar budynku gospodarczego

Dodane 13 czerwca 2019, 08:03

Maciejowice, Na sygnale
Film z miejsca zdarzenia: Czytelnik Wczoraj w nocy doszło do pożaru budynku gospodarczego w gminie Maciejowice.

12 czerwca około godziny 23 doszło do pożaru stodoły na prywatnej posesji w miejscowości Bączki gm. Maciejowice. Spaleniu uległa stodoła oraz obora.

Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej, które z ogniem walczyły ponad 4 godziny.

Pożar zabudowań w Bączkach, gm. Maciejowice.
Po godz. 23 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze stodoły i budynku gospodarczego w Bączkach. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożar budynków jest w fazie rozwiniętej oraz istnieje niebezpieczeństwo jego rozprzestrzenienia na znajdujące się w sąsiedztwie dwa kolejne budynki gospodarcze. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądów wody w natarciu na palące się budynki oraz w obronie na zagrożone obiekty. Po przybyciu kolejnych zastępów liczba prądów wody była zwiększana, co w konsekwencji doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie dokonano rozbiórki nadpalonych elementów konstrukcji budynków
z jednoczesnym ich przelewaniem wodą. W akcji trwającej blisko pięć godzin uczestniczyły trzy zastępy PSP oraz dziewięć zastępów OSP.

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.