Powstaje nowy supermarket. Szukają pracowników

Dodane 25 stycznia 2022, 09:12

Górzno
Zdjęcie poglądowe: topaz24.pl Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowo powstającego supermarketu Topaz, który zlokalizowany będzie w Górznie przy ul. Dobrej.

Sieć sklepów Topaz powstała w 1993 roku. Dziś to już prawie 60 placówek handlowych działających pod szyldem Topaz oraz 68 sklepów franczyzowych funkcjonujących jako Topaz Express. Szyld Topaz jest już obecny w czterech województwach wschodniej i centralnej Polski. Zakupy zrobimy nie tylko w województwie mazowieckim, ale również podlaskimlubelskim, a nawet warmińsko-mazurskim. Topaz to sklepy różnej wielkości. To nie tylko duże supermarkety, ale również niewielkie sklepy osiedlowe, w których Klient zawsze znajdzie fachową i miłą obsługę. Duży wybór dobrze rozpoznawalnych marek oraz równie szeroki wybór ich tańszych zamienników w postaci coraz liczniejszej grupy produktów marki własnej powoduje, że w sklepach Topaz można zawsze znaleźć niezbędne produkty na każdą kieszeń.

Sklepy z szyldem marki Topaz funkcjonują na terenie powiatu garwolińskiego w miejscowościach: Garwolin, Miastków Kościelny, Parysów. Obecnie trwa budowa nowego obiektu w Górznie przy ulicy Długiej.  

24 stycznia rozpoczęła się rekrutacja pracowników. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowiska:

– Asystent kierownika sklepu
– Kasjer-sprzedawca
– Magazynier
– Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

APLIKOWAĆ NA STANOWISKO MOŻNA ZA POŚREDNICTWEM STRONY: TOPAZ24.PL/PRACA [kliknij].

Więcej ofert pracy z Garwolina: www.jober.pl (link do https://www.jober.pl/Garwolin/)

Co proponują pracownikom?

• umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
• talony na święta,
• premie sprzedażowe dla Pracowników administracji sklepu,
• prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin,
• ubezpieczenie na życie,
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.