Poważny wypadek w Wildze. LPR na miejscu

Dodane 22 sierpnia 2021, 10:14

Na sygnale, Wilga
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: OSP Wilga Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu dróg DW 801 i DK 76 w Wildze.
  • 22 sierpnia około godz. 9 doszło do wypadku na skrzyżowaniu dróg DK76 i DW801 (Wilga).
  • Kierowca busa nie ustąpił pierwszeństwa osobówce.
  • Do szpitala trafiły cztery osoby podróżujące busem.
  • Rodzinie (rodzicom i dójce małych dzieci) poruszającej się osobówką nic się nie stało.

Dziś (22 sierpnia) ok. godz. 9 doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym. Poszkodowane w wypadku zostały cztery osoby. W jednym z aut podróżowało dziecko.

Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe - straż pożarną, policję oraz dwa zespoły karetki pogotowia. Dodatkowo w miejscu wypadku pojawiło się Lotnicze Pogotowia Ratunkowe.

Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu. Droga wojewódzka została całkowicie zablokowana a ruch wytyczono objazdem przez miasto.

Podobnie droga krajowa nr 76 jest zablokowana. GDDKiA przewiduje, że utrudnienia w ruchu potrwają około 2,5 godz.

AKTUALIZACJA:

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem jadąc od strony Garwolina w kierunku Wilgi, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi osobowemu, jadącemu od strony Puław w kierunku Warszawy. Doszło do zderzenia pojazdów. 4 osoby podróżujące busem trafiły do szpitala. Samochodem osobowym podróżowała rodzina z dwójką małych dzieci – poinformowała sierż. sztab. Małgorzata Pychner z garwolińskiej policji.

Obecnie pas w kierunku Puław jest nieprzejezdny, policja wyznaczyła objazd przez Wilgę. Za to ruch w kierunku Warszawy odbywa się bez utrudnień.

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Janosik
  (22 sierpnia 2021, 11:30)
Może kiedyś ktoś tam trafi w Dudę albo kogoś z GDDKiA to wtedy zrobia tam porządek
Nicola
  (22 sierpnia 2021, 14:00)
ile promili miał sprawca ?
zgaduję - 1,5 może ze 2 ?
Tirowiec
  (22 sierpnia 2021, 19:55)
Jeżeli osobówka jechała od Puław a bus od garwolina to dlaczego bus ma zmasakrowaną prawą stronę ? Raczej wygląda jakby osobówka jechała do Puław.
Andrzej
  (17 września 2021, 22:48)
Z tego co wiem kierowca był pijany i marny z jego kierowca. Więc droga tu nie miała na to wpływu