Potrącenie rowerzysty

Dodane 16 maja 2019, 16:50

Na sygnale, Górzno
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: redakcja Dziś popołudniu doszło do potrącenia rowerzysty na drodze powiatowej w miejscowości Reducin (gm. Górzno).

Dziś przed godziną 15 doszło do potrącenia rowerzysty na drodze powiatowej nr 1328W (Garwolin-Reducin-Górzno) w miejscowości Reducin.

Samochód osobowy uderzył w jadącego w tym samym kierunku (w stronę Górzna) użytkownika jednośladu. Na miejscu pojawili się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Na miejscu występowały małe utrudniania w ruchu.

AKTUALIZACJA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Reducinie w dniu 16.05 przed godziną 15. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, 73-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Toyota, podczas wykonywania manewru wyprzedzania jadącej w tym samym kierunku 72-letniej rowerzystki potrącił ją. Na skutek czego kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

 

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
WŁADECZEK
  (17 maja 2019, 12:58)
TAM WSZYSCY ZAP...DALAJĄ JAK POMYLENI...