Potrącenie dwóch starszych kobiet. Jedną do szpitala zabrał helikopter

Dodane 23 listopada 2020, 08:40

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe, obsługiwali 8 kolizji drogowych. Apelujemy o ostrożność i rozsądek.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w poniedziałek  16 listopada w Garwolinie na ul. Al. Legionów około godziny 11.30. – Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 32-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego, kierując samochodem marki Skoda na przejściu dla pieszych potrącił 63-letnią mieszkankę Garwolina. Piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w czwartek 19 listopada w Miastkowie Kościelnym na ul. Garwolińskiej około godziny 7.30. – Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 81-letnia mieszkanka Miastkowa Kościelnego, głuchoniema i poruszająca się o kulach ortopedycznych zeszła z chodnika na jezdnię bezpośrednio pod jadący w tym samym kierunku samochód osobowy marki Saab, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Piesza z obrażeniami ciała została LPR przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.