Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Dodane 21 września 2022, 14:05

Na sygnale
Dzielnicowi z garwolińskiej komendy zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 32-latka. Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Garwolinie wydał nakazy doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli amfetaminę, którą miał przy sobie poszukiwany. Zanim mężczyzna trafił do zakładu karnego, usłyszał jeszcze zarzut posiadania narkotyków.

Policjanci skrupulatnie zbierają informacje oraz ustalają i sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości.

W minioną niedzielę dzielnicowi z garwolińskiej komendy na terenie Garwolina zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Sąd Rejonowy w Garwolinie wydał wobec niego dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Jeden dotyczył odbycia 182 dni kary więzienia za przestępstwo przeciwko przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, drugi zaś dotyczył 100 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. W trakcie czynności okazało się, że 32-latek miał przy sobie narkotyki. W kilku zabezpieczonych przez dzielnicowych woreczkach znajdował się biały proszek. Wstępna analiza narkotesterem wykazała, że znaleziona substancja to amfetamina.

Zobacz też >>> Spodnie męskie jeansowe – jak wybrać?

Poszukiwany 32-latek trafił do policyjnej celi. Zanim został przewieziony do zakładu karnego, usłyszał jeszcze zarzut posiadania narkotyków.

 mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (21 września 2022, 14:24)
Tacy nigdy się nie nauczą
Koko
  (22 września 2022, 12:01)
Narkomanowi trzeba pomóc wyjść z nałogu a karać trzeba dilerów jest ich na każdym osiedlu w Garwolinie aż dziw bierze, że Policja ich nie potrafi wyłapać stacyjna romanowka tam jest diler w każdym bloku
Hhh
  (22 września 2022, 20:44)
A skąd wiesz ze to nie handlarz jakis twoj kolega?
####
  (23 września 2022, 10:24)
W Pilawie w jednym bloku na przeciwko szkoły jest to samo.