Poszukiwany 38-latek spędzi 3 lata w więzieniu

Dodane 8 lipca 2024, 14:53

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Garwolińscy policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali poszukiwanego 38-latka, który został skazany przez sąd za popełnione przestępstwa narkotykowe. Poszukiwany trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

Mieszkaniec powiatu garwolińskiego miał na swoim koncie przestępstwo handlu narkotykami, za które sąd skazał go na karę 3 lat bezwzględnego więzienia. 38-latek jednak sam nie stawił się do zakładu karnego.

W nocy z piątku na sobotę (5/6.07) policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z garwolińskiej komendy zatrzymali poszukiwanego na jednej z ulic miasta. Weryfikacja danych 38-latka w policyjnych systemach potwierdziła fakt prowadzonych za nim poszukiwań.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę zasądzoną przez Sąd Rejonowy w Garwolinie.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
rolnik z PiS
  (11 lipca 2024, 12:19)
dzisiaj wyszedł