Poszukiwani już za kratkami

Dodane 22 maja 2024, 10:40

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com W ostatnich dniach policjanci zatrzymali kolejne poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności osoby. Mężczyźni zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie, zgodnie z poleceniem sądu, przewiezieni do zakładu karnego.

Garwolińscy policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu oraz w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Do zatrzymania 44-latka doszło w niedzielę (19.05) około godz. 8 podczas codziennej służby patrolowej. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego w Garwolinie. Sąd skazał go na 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 178a § 4 kk.

Tego samego dnia po godz. 17 policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie ustalili, gdzie może przebywać inna osoba poszukiwana. W trakcie sprawdzenia tego miejsca zatrzymali 57-latka, który miał do odbycia 3 miesiące pozbawienia wolności za dokonanie kradzieży.

Obaj mieszkańcy powiatu garwolińskiego zostali doprowadzeni do garwolińskiej komendy, a następnie zgodnie z poleceniem sądu, przewiezieni do zakładu karnego.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
rolnik z PiS z garwolina
  (24 maja 2024, 07:30)
już wyszli