Poświęcone, mogą wyjeżdzać!

Dodane 22 listopada 2019, 18:49
Zdjęcie poglądowe Dzisiaj na terenie Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie nowych radiowozów dla garwolińskich policjantów.

Uroczyste spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie, insp. Sławomir Rek. Witając zebranych, Komendant zaznaczył  dużą rolę samorządów w zakupie nowych pojazdów, podziękował za wieloletnie wsparcie dla garwolińskiej komendy. Jednocześnie wskazał, że zakup radiowozów został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. Program ten zakłada, że 50 % wartości stanowią fundusze przekazane przez samorządy lub fundacje i stowarzyszenia, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji. Komendant podkreślił, że dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Garwolinie, zakupiono nowe radiowozy które poprawią warunki służby funkcjonariuszy co przełoży się także na zwiększenie skuteczności ich działań.

Dwa przekazane radiowozy marki Hyundai i30 trafiły do policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie i w codziennej służbie można je będzie zobaczyć na terenie miasta i gminy Garwolin, zaczynając już od dziś.

Podczas uroczystości kluczyki do nowych radiowozów wręczyli policjantom Poseł na Sejm RP Pan Grzegorz Woźniak, Władze Starostwa Powiatowego w Garwolinie Pan Mirosław Walicki i Pani Iwona Kurowska.   

Przekazane w ten uroczysty sposób radiowozy poświęcił Kapelan garwolińskich policjantów, Ksiądz Prałat Jerzy Kalinka.

KPP Garwolin

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ufff ulga
  (23 listopada 2019, 01:04)
Ufff jest I fon nasza ktora za zasł u gi mi ma posade. Balem sie ze chora.
Gromnica
  (23 listopada 2019, 05:33)
Całe szczęście,że Kapelan poświęcił,bo tym samym zmniejszył awaryjność samochodów.Ciekawe tylko,czy "woda święcona" była oryginalna czy może podrabiana????
KoszałekOpałek
  (24 listopada 2019, 05:55)
Przepraszam,czy ta w kapeluszu to była kandydatka na Burmistrza,której społeczeństwo pokazało "czerwoną kartkę" a i tak, tylnymi drzwiami dostąpiła "władzy" ??????
Jan III Sobieski
  (25 listopada 2019, 09:03)
Lol i po co to święcenie radiowozów, przygotowania na łapanke księży ??