Pomyliła drogi i uderzyła w betonowe bariery

Dodane 18 listopada 2019, 09:44

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Młoda kobieta wjechała na trasę, która nie została oddana jeszcze do użytku. Uderzyła w betonowe bariery. Podróżujący z nią mężczyzna został ranny.

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali jeden wypadek i 16 kolizji drogowych.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Miętne w dniu 17.11 około godziny 21:30.

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letna mieszkanka powiatu żyrardowskiego, kierując samochodem marki Mazda, na rondzie w miejscowości Lipówki wjechała na nowo budowany odcinek drogi S17, który jest nie oddany dla ruchu pojazdów i uderzyła w stojącą barierę. 60-letni mieszkaniec Pilawy, pasażer auta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kobieta kierująca autem trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (18 listopada 2019, 12:19)
Przepisy przepisami ale gdyby firma Budimex trochę lepiej oznakowała ten przejazd nie było by problemu.ludzie nadal błądzą.jada zjazdem z parysewa pod prąd bo lipne oznakowanie
Zawiedziony
  (18 listopada 2019, 12:24)
Dlaczego firma PORR potrafiła zrobić równe betony na 17 Ce a firma Budimex odwaliła taka fuszerkę? Miejscami jest tak jakby beton układali łopatą .dołki i nierówności.PORAŻKA.