Półkolonie z CSiK, czyli lato ze sportem i kulturą

Dodane 15 czerwca 2022, 08:01

Miasto Garwolin
Materiały promocyjne Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a wraz z nimi „Lato ze sportem i kulturą”. Jest to propozycja półkolonii kierowanych do dzieci w wieku 6-10 lat. Od poniedziałku do piątku od 8 do 16:00 uczestnicy przeżyją niezapomniane przygody. Będzie zdrowo, z dużą dozą ruchu, ale też kreatywnie i rozwojowo.

– Centrum Sportu i Kultury już w ubiegłym roku zaproponowała tę formę wypoczynku. Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem. Chcemy przez nią pomóc rodzicom, którym na okres wakacji trudniej zorganizować opiekę. Mamy ku temu doskonałe warunki: zaplecze do działań ruchowych jak i kreatywnych – mówi Jarosław Kargol – dyrektor CSiK.

Co w ofercie?

W programie rozpisanym na 8 godzin dziennie znajdują się bloki zajęć dopasowane do przeróżnych dziecięcych zainteresowań. Część zajęć oparta jest na aktywnościach fizycznych i zabawach zespołowych na świeżym powietrzu. Nie zabraknie oczywiście wizyty na basenie. Lato, woda i dzieci to połączenie niemal doskonałe. Będą też zajęcia kreatywne z różnych dziedzin: od plastycznych, przez ceramiczne na literackich kończąc. Organizatorzy przewidują także „małe podróże”, wszak wakacje to czas wyjazdów. Nie trzeba jechać daleko, by wiele zobaczyć i przeżyć. Najważniejsze by mieć szeroko otwarte oczy i serce. W programie znajdzie się także seans filmowy w Kinie Wilga. Szczegółowy program zajęć uczestnicy oraz ich rodzice i opiekunowie otrzymają 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Terminy i koszt

Półkolonie obejmują wyżywienie (drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek), ubezpieczenie oraz wykwalifikowaną opiekę instruktorów i wychowawców. Cena jednego turnusu to 750 zł od dziecka. Półkolonie odbędą się w dwóch terminach 4-8 lipca oraz 11-15 lipca.

Regulamin półkolonii dostępny jest tutaj.

Jak się zgłosić?

Należy wysłać e-mail na adres promocja@csik.garwolin.pl, w tytule wpisując Półkolonie 2022, a w treści – imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany przez siebie termin turnusu, a następnie czekać na odpowiedź ze strony organizatora. Zapisy na półkolonie z Centrum Sportu i Kultury startują dzisiaj i potrwają do 27 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Centrum Sportu i Kultury serdecznie zaprasza.

CSiK Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.