Policyjne patrole na targowisku

Dodane 6 lipca 2022, 12:26

Na sygnale
KPP Garwolin Policjanci z Garwolina codziennie patrolują miasto, czuwając nad bezpieczeństwem mieszkańców. Dzisiaj od rana funkcjonariusze wsparci przez policjantów z radomskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji obecni są także na miejskim targowisku. Ich działania ukierunkowane są między innymi na przeciwdziałanie kradzieżom kieszonkowym.

Kolejny tydzień z rzędu mieszkańcy powiatu mogą zaobserwować zwiększoną liczbę patroli na miejskim targowisku w Garwolinie. W działaniach biorą udział zarówno policjanci umundurowani, jak również nieumundurowani z garwolińskiej komendy wsparci przez Samodzielny Pododdział Prewencji Policji z Radomia.

Często w ferworze zakupów, roztargnienia zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego działania takie jak to, odgrywają ważną rolę w zapobieganiu różnego rodzaju przestępstwom i wykroczeniom, najbardziej dokuczliwym społecznie.

 

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.