Policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Dodane 9 grudnia 2022, 08:22

Na sygnale
KPP Garwolin Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminę. Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego śledztwa prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminę. Gdy policjanci zapukali do drzwi 37-latka, był on na tyle zaskoczony, że nie zdążył pozbyć się dowodów przestępstwa. Po przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli 170 gramów marihuany. Mężczyzna posiadał również substancję psychotropową w postaci amfetaminy.

37-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.