Policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwych kierowców

Dodane 24 stycznia 2023, 13:20
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Policjanci nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem na drogach. Podczas kontroli pojazdów sprawdzają trzeźwość kierowców. Niestety nadal nie brakuje tych, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Obydwaj odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem.

O godz. 17.50 policjanci z Posterunku Policji w Wildze w m. Wólka Gruszczyńska zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Funkcjonariusze zauważyli, że 21-latek znajduje się pod działaniem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna kierował pojazdem mając w organizmie blisko promil.

Około godz. 22.27 w Rębkowie policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego audi 31-latka. Badanie alkomatem w jego przypadku wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Za swoje czyny obaj odpowiedzą przed sądem.

Policjanci nieustannie przypominają, że każdy kierowca pod wpływem alkoholu, nie tylko łamie prawo, ale stanowi również ogromne zagrożenie na drodze. Nie może być przyzwolenia na kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu. Wspólnie możemy przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.