Policja zaprasza do udziału w konkursie profilaktycznym

Dodane 22 września 2022, 08:01
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Avon Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Kino Wilga ogłaszają kolejną edycję konkursu pod hasłem „Stop przemocy rówieśniczej, stop agresji wobec innych”. Patronami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe w Garwolinie i Urząd Miasta Garwolin

Jeśli jesteś uczniem klasy VI-VIII lub uczniem szkoły ponadpodstawowej z powiatu garwolińskiego i jesteś zainteresowany profilaktyką społeczną, a w szczególności tematem przeciwdziałania przemocy rówieśniczej i krzywdzeniu innych ludzi – zgłoś swój udział w konkursie:

  • zapoznaj się z regulaminem i pobierz niezbędne dokumenty;
  • nakręć film profilaktyczny, który trwa maksymalnie 8-10 minut;
  • dostarcz film do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie do 6 listopada 2022r.

W tym roku film powinien być poświęcony profilaktyce podejmowania zachowań o charakterze przemocowym, agresywnym i krzywdzącym wobec innych młodych ludzi. Celem konkursu jest pobudzenie empatii, szacunku i otwarcia na drugiego człowieka, które warunkują pozytywne funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Przeczytaj też

Ostatnia droga st. ogn. Krzysztofa Więckowskiego. Pożegna go rodzina i społeczność strażaków
50-latek znęcał się nad matką
Jedna kolizja, ale nie tylko sprawca poniesie konsekwencje
Materiały budowlane w atrakcyjnej cenie? Uważaj, to może być oszustwo
Oleje do włosów — jak wykorzystać je do ochrony pasm?
Skuteczne działania policjantów w zwalczaniu przestępczości narkotykowej