Podinsp. Moreń i asp. Szeląg na emeryturze

Dodane 26 lutego 2021, 08:46
KPP Garwolin Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzących na emeryturę Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Piotra Morenia oraz Zastępcy Dyżurnego asp. Mariusza Szeląga.

W miniony czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie przechodzących na emeryturę podinsp. Piotra Morenia i asp. Mariusza Szeląga. Po długoletniej służbie i nabyciu  praw emerytalnych funkcjonariusze pożegnali się z policyjnym mundurem. Były słowa podziękowania za wzorową służbę i najserdeczniejsze życzenia na dalszą drogę życia - już poza służbą.

Podinsp. Piotr Moreń służbę w Policji rozpoczął w 1995 roku w Oddziałach Prewencji Policji KSP w Warszawie. Od 1996 roku dalszą służbę pełnił już w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie, od początku w pionie prewencji. Przez 8 lat był Dyżurnym tutejszej komendy. W latach 2009-2016 sprawował funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji. Przez ostatnie 5 lat był Naczelnikiem Wydziału Prewencji.

Asp. Mariusz Szeląg swoją karierę zawodową rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu jako  policjant Wydziału Ruchu Drogowego. Do KPP Garwolin przeniósł się w 2009 roku, gdzie pracował w Wydziale Prewencji i w Posterunku Policji w Łaskarzewie. Od 2013 roku był Zastępcą Dyżurnego.

Na pożegnaniu Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Zbigniew  Zięcina podziękował podinsp. Piotrowi Moreniowi i asp. Mariuszowi Szelągowi  za wzorową i pełną oddania służbę, która nieraz wymagała wielu wyrzeczeń oraz zrozumienia ze strony najbliższych. Wraz z policjantami i pracownikami życzył im pomyślności oraz spełnienia wszelkich planów i zamierzeń. Nie zabrakło też refleksji oraz wspomnień na temat dotychczasowej służby emerytów.

Odchodzącym na zasłużoną emeryturę życzymy realizacji pasji, na które do tej pory być może brakowało czasu.

Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie powierzył obowiązki  Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Pawłowi Soszce, dotychczasowemu Zastępcy  Naczelnika.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.