Pobili, okradli i rozebrali mężczyznę

Dodane 18 lutego 2020, 21:52
POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW ROZBOJU

Szybka interwencja garwolińskich policjantów doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy najpierw wybili szybę na terenie dworca PKS w Garwolinie, a następnie zabrali napotkanemu mężczyźnie wszystkie rzeczy które posiadał. Teraz za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

 

W niedzielę oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał nietypowe zgłoszenie. Nad sprawą zaczęli pracować policjanci, którzy ustalali szczegóły zdarzenia. Policjanci pracując nad sprawą odtworzyli prawdopodobny przebieg zdarzenia, a także ustalili dane osób, które tamtego dnia dopuściły się tego czynu. 

 

Napastnicy w wieku 34-lat przytrzymywali i bili po całym ciele pokrzywdzonego mężczyznę, a następnie dokonali kradzieży jego biżuterii oraz całego ubrania w którym przebywał.

 

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Czynności w tej sprawie trwają. Po przedstawieniu im zarzutów i przesłuchaniu, prokurator wnioskował do sądu o ich tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował sprawców. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Garwolin

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Samogon
  (18 lutego 2020, 21:58)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.