Po raz pierwszy w powiecie: Kobieca Niedziela (8 grudnia)

Dodane 17 listopada 2019, 19:54

Trojanów
Wyspa Wisła edycja IV Kobieca Niedziela - Targi Relaks Zakupy Event organizowany z myślą o nas - Kobietach. V edycja eventu Kobieca Niedziela – Targi, Relaks, Zakupy, odbędzie się 8 grudnia w kompleksie Talaria Resort & SPA w Trojanowie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00.

Na co dzień mamy milion obowiązków ale niedziela to czas relaksu. „Kobieca Niedziela” to targi dla kobiet a przy okazji czas na kawę i nawiązanie nowych kontaktów – zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Chcemy aby każda Pani, która odwiedzi nasz event zyskała pozytywną energię do działania. Chcemy promować małe, kobiece biznesy i wspierać Panie w ich rozwijaniu - informują organizatorzy wydarzenia.

V edycja będzie utrzymana w świątecznym klimacie. Wraz z wystawcami organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby każdy znalazł na stoiskach prezenty dla bliskich osób.

Każda edycja targów organizowana jest w innym miejscu, jednak cel jest ten sam - niedzielny relaks podczas którego istnieje możliwość skorzystania z  darmowego  manicure,  zakupu pięknych ubrań polskich  projektantów,  bielizny, ręcznie  robionej biżuterii  czy kosmetyków-zarówno naturalnych jak  i  sprawdzonych  światowych  marek.  Na  stoiskach  pojawiają  się  także  kwiaty, akcesoria do domu, ubranka i wyposażenie pokoików dziecięcych.

Pamiętamy także o potrzebujących i naszym zdrowiu. Podczas eventu będzie można zarejestrować  się  w  bazie  DKMS i wziąć udział w nauce samobadania piersi na fantomach. Przypominamy Paniom o tym, jak ważne są regularne badania i uświadamiamy, że dbanie o swoje rodziny musi zacząć się od dbania o swoje zdrowie.

Zapraszamy Cię serdecznie z Mamą, Córką, Siostrą, Przyjaciółką, Babcią, Wnuczką i Sąsiadką! Każda z Was znajdzie u nas coś dla siebie!

Do zobaczenia!

Bilety w cenie 10 zł to nabycia na miejscu w dniu eventu. Każdy los bierze udział w losowaniu nagród. 


Informacja prasowa

Portal Garwolin24.com objął patronatem medialnym wydarzenie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.