Piłkarki Wilgi Garwolin wygrały w Ostrowi Mazowieckiej (wideo)

Dodane 28 października 2015, 09:08

Miasto Garwolin

ostrowmaz.com W niedzielę 25 października w ramach VIII kolejki mazowieckiej III ligi kobiet w piłce nożnej do Ostrowi przyjechał zespół Wilgi Garwolin.

Przebieg meczu był wyrównany z niewielką przewagą bardziej ogranej i doświadczonej drużyny z Garwolina. W pierwszej połowie dogodne sytuacje do zdobycia gola miał zarówno jeden, jak i drugi zespół, lecz to piłkarki z Garwolina wykorzystały sytuację i wyszły na prowadzenie po prostym błędzie jednej z obrończyń, a następne po niefortunnej interwencji bramkarki Ostrowi. Po tej bramce Ostrovia miała dogodną sytuację do wyrównania, lecz piłka po strzale głową Michaliny Chrobot odbiła się od słupka, a następnie z linii bramkowej wybiła ja obrończyni z Garwolina.
Niedługo po tej akcji sędzia odgwizdał dla przyjezdnych rzut wolny sprzed linii pola karnego, po tym jak piłka przypadkowo trafiła w rękę jedną z zawodniczek Ostrovii. Precyzyjnym strzałem po ziemi piłka odbiła się jeszcze od słupka i trafiła do bramki. Do przerwy zespół Wilgi prowadził 2:0. Po zmianie stron przyjezdne kontrolowały mecz, a jeden z przeprowadzonych kontrataków pod koniec meczu zmienił wynik spotkania na 3:0 dla piłkarek z Garwolina.

Źródło: ostrowmaz.com