Pijani za kierowcą, nie brakuje tych z ciężką nogą

Dodane 13 maja 2019, 09:07

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 17 praw jazdy.

6 maja

Garwolin – Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

6 maja

Łaskarzew – Policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie, zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Fiat, pomimo orzeczonego wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

9 maja

Głosków – Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

10 maja

Maciejowice – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

11 maja

Garwolin – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Iveco, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

12 maja

Mroków – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem m-ki Ford, pomimo orzeczonego wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

12 maja

Prawo jazdy stracił również 29-letni sprawca kolizji: Pokłócił się z żoną i pędził 150 km/h. Z tyłu trójka dzieci 

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 10 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicolka
  (13 maja 2019, 09:54)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.