Pięć potrąceń w tydzień, jedno śmiertelne

Dodane 11 czerwca 2018, 10:14

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: internet Pośpiech - to on najczęściej staje się przyczyną tragedii do jakich dochodzi. Miniony tydzień, okazał się na drogach naszego powiatu bardzo niebezpieczny. Doszło do kilku potrąceń, niestety jedno ze skutkiem śmiertelnym.

4 czerwca, Garwolin ul. Staszica, godz. 9:28
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 87-letni mężczyzna z dotychczas  nieustalonych przyczyn przechodząc na druga stronę ulicy w okolicach przejścia dla pieszych dostał się pod naczepę samochodu ciężarowego m-ki MAN, którym kierował 57-letni mężczyzna (trzeźwy). Pieszy został przewieziony do szpitala, gdzie w trakcie udzielanej pomocy zmarł. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

5 czerwca,Trąbki ul. Ogrodowa, godz. 18:31
Więcej: 10-latek wjechał pod Nissana

7 czerwca, Żelechów ul. Długa, godz. 22:52
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna (trzeźwy) kierujący samochodem m-ki Opel zawracając na stacji paliw potrącił prawidłowo przechodzącego 37-letniego pieszego (3.19 promila alkoholu). Pieszy doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

8 czerwca, Maciejowice ul. Lubelska godz. 14:22
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego ma-ki Toyota i 22-letniego rowerzysty. Pojazd jak i rowerzysta  poruszały się w tym samym kierunku. Rowerzysta doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

9 czerwca, Garwolin ul. Duga, gody. 11.19
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki Honda Civic wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w lewo potraciła 80-letnią kobietę, która nagle wtargnęła na jezdnię, usiłując przejść na drugą stronę. Poszkodowana doznała powierzchownych urazów ciała i została przewieziona do szpitala. Kierująca pojazdem trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (11 czerwca 2018, 10:24)
Zelechowiak się spieszyl i potrącił pieszego.. ech.. co za ludzie. Standardowo spieszylo sie. Uważaj chłopaku. Jesteś bardzo młody, dopiero co Prawko masz a tu już potrącenie. Uwaga Uwaga uwaga.