Pętla Vegi w garwolińskim kinie. Jak premiera wypadła w Garwolinie?

Dodane 4 września 2020, 20:39
Materiały prasowe Polski producent Patryk Vega po Kobietach Mafii, wraca na ekrany kin z nowym filmem "Pętla". Projekcja film nie wypełniła garwolińskiego kina. Na wszystkie seanse są jeszcze bilety do kupienia.

Jak oceniają film mieszkańcy Garwolina? - Jest to kolejny film Patryka Vegi, który trzeba zobaczyć, gdyż reżyser pokazuje w jaskrawy sposób Polską rzeczywistość. Film utrzymany jest w klimacie kultowego Pit Bulla - powiedział pan Piotr, który oglądał premierę filmu w niemal pustej sali garwolińskiego kina Wilga.

Jak inni oceniają film? - Pętla jest chyba najbardziej wulgarną produkcją Vegi. Strasznie dużo wątków, ale zaskakujące zakończenie. Zabrakło humoru i żartu w stylu - kanapka z ogórkiem. Ogólnie ok, można obejrzeć - podsumowuje pani Eliza.     

SPRAWDŹ SEANSE W KINIE WILGA: REPERTUAR

O filmie:

Autor filmowych bestsellerów, królów box office i najgłośniejszych produkcji sezonu powraca z nowym tytułem!

W „Pętli” Patryk Vega przedstawia kulisy kryminalno-seksualnego skandalu, w którym brali udział przedstawiciele służb specjalnych, celebryci, sportowcy, biznesmeni, policjanci, politycy z pierwszych stron gazet.
Tą produkcją twórca nawiązuje do swojego ulubionego gatunku, mocnego kina pokroju „Pibulla” i „Służb specjalnych”, które dały mu sławę i status najpopularniejszego reżysera w kraju.
Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki”. W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.
 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.