Panie i Panowie, świętujcie z nami! (8 i 10 marca)

Dodane 7 marca 2022, 14:05
Materiały promocyjne 8 marca świętują panie, a 10 marca – panowie! Pływalnia Miejska „Garwolanka” zaprasza do aktywnego spędzenia Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Będą promocje, darmowe zajęcia, konkursy i degustacja zdrowego jedzenia! Centrum Sportu i Kultury zaprasza także na koncerty i film.

Świętować można na różne sposoby. Centrum Sportu i Kultury w swojej ofercie przygotowało zarówno wydarzenia kulturalne, jak i sportowe. W najbliższą niedzielę, 6 marca, o godzinie 15:30 w sali widowiskowej CSiK odbędzie się koncert Orkiestry Dętej OSP Garwolin. W programie znajdą się piosenki o kobietach i dla kobiet.

Więcej informacji o koncercie

Kolejna muzyczna odsłona świętowania w Dzień Kobiet. 8 marca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej wystąpią uczniowie ogniska muzycznego. Kino Wilga poleca wszystkim widzom muzyczną komedię romantyczną z Jennifer Lopez w roli głównej „Wyjdź za mnie”. Film można oglądać na dużym ekranie już od piątku 4 marca do wtorku 8 marca.

Garwolanka zaprasza

Do aktywnego świętowania zaprasza Pływalnia Miejska „Garwolanka”. 8 marca świętują wszystkie kobiety. Przez cały dzień będą na nie czekać promocje cenowe, a po godzinie 20:00 całkowicie darmowe wejście na basen, saunę i siłownię. Do tego bezpłatne zajęcia fitness, aqua fitness i jogi – zarówno te odbywające się w sali fitness pływalni, jak i w hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 16.

W siłowni od godziny 20:00 z dobrymi radami i wskazówkami będzie czekał trener personalny Paweł Piotrowski, a na I piętrze obiektu zaplanowano degustację pysznych i zdrowych przekąsek serwowanych przez ZdroweGarwo. Będzie też okazja, by zdobyć nagrody.

Podobne atrakcje będą czekały 10 marca na wszystkich mężczyzn. Szczegółowy program jest dostępny na plakatach.

Informacja prasowa

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.