Pałac otwarty dla wszystkich

Dodane 21 listopada 2014, 16:10


Każdy ma prawo poczuć się księciem lub księżniczką. Zapomnieć o troskach i zmartwieniach, zrelaksować się, pozwolić na to, by inni zadbali o dobre samopoczucie… To nie początek pięknej baśni, a rzeczywistość. Pałac Żelechów Spa & Wellness otwiera swoje wrota. Teraz każdy może przenieść się w świat luksusu, piękna a zarazem tajemniczych, pałacowych pomieszczeń. To co jeszcze wczoraj wydawało się nieosiągalne, dziś jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Pałac Żelechów Spa & Wellness to kameralny, luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim 87 km od Warszawy. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Położony jest na terenie zabytkowego ośmiohektarowego parku. Siedemdziesiąt pięć pałacowych pokoi oraz apartamentów, sala balowa, restauracja oraz  sale bankietowo-konferencyjne wyróżnia stylowa architektura o wyrafinowanym i ciepłym charakterze.

Wyjątkową i niecodzienną atrakcją jest pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. Strefa Spa  to prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach, to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych przygotowanych na bazie dwóch ekskluzywnych marek kosmetyków. Składa się z 16 różnych gabinetów, jednym  z nich jest niepowtarzalny apartament spa dla dwojga z dwoma saunami. Pałacowe spa wyróżnia się między innymi jedyną w Polsce specjalną ceremonią terapeutyczną oddziałowującą na 4 zmysły. Strefa basenowa składa się z 2 basenów wewnętrznych oraz 1 zewnętrznego z temperaturą wody 32°C. Strefa termalna to 4 unikalne sauny: solna, ziołowa, parowa i fińska, sadzawka lodowa oraz pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania. 


Od niedawna Pałacowa strefa basenowa i termalna jest dostępna dla wszystkich, także osób nie korzystających z noclegu. Karnety są dostępne na recepcji spa. Warto odwiedzić to miejsce i udać się w zmysłową podróż.


Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.