Otwarcie nowych obiektów posiadających salę konferencyjną w Warszawie

Dodane 13 marca 2019, 20:06
Na warszawskim Mokotowie, w centrum biurowym, gdzie siedzibę ma wiele międzynarodowych firm, powstały dwa nowe hotele posiadające sale konferencyjne.

Na mapie Warszawy pojawiają się coraz to nowsze hotele, które posiadają sale konferencyjne i odpowiednią infrastrukturę, umożliwiającą organizację spotkań o charakterze biznesowym, takich jak konferencje. Wśród nowych hoteli konferencyjnych wymienić można dwa znajdujące się na Mokotowie – w biznesowym centrum stolicy. Pierwszy z nich to Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, a drugi – Vienna House Mokotów.

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów to hotel położony przy ulicy Suwak na warszawskim Mokotowie – jak sama nazwa hotelu wskazuje. W tym hotelu znajdzie się przestrzeń konferencyjna o powierzchni 350 mkw. Składa się na nią 5 komfortowych, nowocześnie urządzonych sal konferencyjnych, największa z nich pomieści 250 osób. Każda z sal ma dostęp do światła dziennego. Sale konferencyjne są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny, posiadają również dostęp do wi-fi.
Zróżnicowanie sal konferencyjnych, zarówno pod względem pojemności, jak i funkcjonalności sprawia, że każdy Klient znajdzie tutaj przestrzeń odpowiednią dla swoich potrzeb. Do dyspozycji organizatorów konferencji lub event managerów pozostaje nie tylko nowoczesny sprzęt, ale i wykwalifikowany personel. Hotel zapewnia także – w ramach oferowanych Klientom pakietów konferencyjnych – przerwy kawowe oraz przekąski. Ważnym atutem tego hotelu jest także baza noclegowa – znajduje się tutaj 190 pokoi urządzonych w stylu modern vintage.

Vienna House Mokotów

Vienna House Mokotów również mieści się na Mokotowie, a dokładnie przy ulicy Postępu. Ten hotel konferencyjny posiada 180 mkw powierzchni biznesowo-konferencyjnej, składającej się z 4 sal konferencyjnych, a także z interaktywnego foyer z możliwością swobodnej aranżacji. Każda sala konferencyjna w tym hotelu ma dostęp do światła dziennego. Największa sala zajmuje 156 mkw powierzchni – pomieści 150 uczestników konferenc0ji lub innego eventu biznesowego.

Sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt audio-wizualny, klimatyzację i szybkie wi-fi. W hotelu Vienna House Mokotów znajduje się także zaplecze noclegowe – 164 pokoi w industrialnym wystroju. O potrzeby gości dba mobilny concierge. W hotelu jest także 50 miejsc parkingowych dla gości i uczestników eventów biznesowych.
Wszystkie nowości z branży konferencyjnej znajdują się pod linkiem - http://www.salekonferencyjne.pl/

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.