Otulmy się magią świąt! Bożonarodzeniowy kiermasz już w ten weekend

Dodane 9 grudnia 2022, 08:14
Materiały prasowe Już w najbliższą niedzielę 11 grudnia po raz trzeci odbędzie się Bożonarodzeniowy Festiwal Rękodzieła i Tradycji. W hali przy ulicy Żwirki i Wigury ponad 40 wystawców będzie prezentować wytwory swoich rąk. Zakupy umilą przygotowane przez CSiK warsztaty dla dzieci i występy artystyczne Best Vocal Studio.

Wydarzenie nazwane „Otuleni magią świąt” to coś, na co wiele osób bardzo czeka, W jednym miejscu można podziwiać i dokonywać zakupów wspaniałych wyrobów rękodzielniczych osób z powiatu garwolińskiego i okolic. Będzie biżuteria, ceramika, ozdoby do domu, dodatki do ubrań, obrazy i wiele, wiele innych pięknych przedmiotów.

W świątecznym klimacie, w niespiesznej atmosferze, z możliwością rozmowy i wymiany doświadczeń – można dokonać niepowtarzalnych zakupów dla najbliższych. Jest to też okazja do omówienia z wykonawcą indywidualnego zamówienia na inną okoliczność.

Wzorem ubiegłego roku Centrum Sportu i Kultury przygotowało stoisko dla dzieci, na którym w godzinach 11:00-14:00 odbywać się będą warsztaty plastyczne. Tematem przewodnim będą ozdoby choinkowe. Natomiast ze sceny od godziny 12:00 czas spędzony na zakupach umilać będą uczennice z Best Vocal Studio, śpiewając świąteczne piosenki. Będzie też okazja, by napisać list do Świętego Mikołaja, a tym samym wziąć udział w konkursie. Przy odrobinie szczęścia może uda się także spotkać brodatego pana w czerwonym kubraku.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, a organizatorami – Zakręcone Szpilki i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Festiwal potrwa od 9:00 do 17:00.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.