Ostatnia droga st. ogn. Krzysztofa Więckowskiego. Pożegna go rodzina i społeczność strażaków

Dodane 9 czerwca 2023, 18:11
KP PSP Garwolin 7 czerwca 2023 roku, w wieku 45 lat zmarł st. ogn. Krzysztof Więckowski, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. Służbę rozpoczął w 1999 roku, a w ostatnich latach zajmował stanowisko dowódcy zastępu. Ponadto pełnił funkcję naczelnika w jednostce OSP Ostrożeń oraz był członkiem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Sobolewie. Po uzyskaniu tytułu ratownika medycznego pracował także w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 10 czerwca 2023 r. o godzinie 10:00 w kościele p.w. Świętej Trójcy w Gończycach.

Koledzy żegnają Krzysztofa

Kondolencje rodzinie zmarłego przekazało między innymi kierownictwo oraz kadra Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie: - Najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i osobom najbliższym składa.

Słowa do rodziny skierowali również pracownicy SP ZOZ w Garwolinie: - Ś.p. Krzysztof był bardzo lubiany i ceniony jako profesjonalista pracujący w Zespole Ratownictwa Medycznego. Jako kolega nigdy nie odmówił pomocy w potrzebie, jako ratownik pomagał ratować życie pacjentom.Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

W jutrzejszym nabożeństwie pogrzebowym wezmą udział strażacy zawodowi i ochotnicy z całego powiatu. Zbiórka dla jednostek OSP wystawiających sztandar o godzinie 8:30 przed kościołem.

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.