OSM Garwolin wyda 1,3 mln złotych na reklamę

Dodane 5 października 2016, 21:07
OSM Garwolin Kto jeszcze nie słyszał o twarogu z Garwolina, ten niebawem z pewnością usłyszy. OSM Garwolin ogłosiło przetargi na reklamę w internecie, radiu, prasie i telewizji.

Kampania OSM Garwolin ma obejmować telewizję i radio, prasę kobiecą, outdoor i internet. Garwolińska firma zaprasza agencje do składania ofert oddzielnie na opracowanie i realizację spotów radiowych i reklamowych, przygotowanie i realizację kampanii na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie kobiecej oraz w internecie. Szuka też firm, które na zlecenie firmy zajmą się emisją reklam w wybranych stacjach tv i radiowych.

Planowane działania będą mieć zasięg ogólnopolski. Budżet na reklamy w telewizji wynosi 950 tys. zł netto, na radio - 100 tys. zł, w prasie kobiecej - 90 tys. zł, a w internecie - 200 tys. zł. Dodatkowo OSm Garwolin zapłaci za stworzenie spotów i banerów.

A wszystko dla  twarogu garwolińskiego tłustego i półtłustego w pergaminie, wytwarzanego ramach systemu jakości żywności „Jakość Tradycja”. To on stanie się motywem przewodnim wszystkich form reklamy i sztandarowym produktem naszej rodzimej firmy. 


Na podstawie wirtualnemedia.pl i OSM Garwolin

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
egon
  (6 października 2016, 13:40)
Osm niech się wypowie w sprawie jakości mleka . Kolega kupił wczoraj mleko do kawy i pomimo że termin jest do 9 .10 to mleko się waży w kawie . Sprzedawca odsyła na infolinię .
Nyga
  (6 października 2016, 20:04)
Kawa była źle zaparzona :P
ree
  (11 października 2016, 19:52)
Jak widze gospodarstwa nie których dostawców i warunki w jakich jest pozyskiwane mleko to wolę już wziąść z niej firmy