Ona zostawiła, on się skusił

Dodane 18 marca 2019, 14:28

Na sygnale, Wilga
Zdjęcie poglądowe O tym, że okazja czyni złodzieja przekonała się kobieta, która pozostawiła w swój portfel w widocznym miejscu. W portfelu było kilkaset złotych. Kradzieży dopuścił się 59-letni mieszkaniec Wilgi. Policjanci zatrzymali sprawcę i odzyskali skradzione pieniądze.

Policjanci z PP w Wildze zostali powiadomieni o kradzieży portfela. Do przestępstwa doszło w dniu wczorajszym w jednej z aptek na terenie Wilgi. Złodziej zabrał pozostawiony portfel wraz z pieniędzmi. Właścicielka portfela o kradzieży, natychmiast zawiadomiła policję.

Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i bardzo szybko ustalili sprawcę kradzieży. 59-letni mieszkaniec Wilgi został zatrzymany. Mężczyzna nie zdążył jeszcze wydać skradzionych pieniędzy. Sprawca już został przesłuchany. Skradziony portfel z zawartością powrócił do właścicielki, a mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

KPP Garwolin

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicolka
  (19 marca 2019, 07:24)
przeglądając lokalne portale internetowe okolice WG jakoś dziwnie obfitują w nietypowe wydarzenia. w większości poświęca się miejsce tylko na takie lub podobne informacje. Z drugiej strony o czym tu pisać, jeśli poza rożnego rodzaju występkami niewiele się dzieje.
wodaświęcona
  (21 marca 2019, 05:53)
Facet niczego nie ukradł a co najwyżej znalazł i być może sobie przywłaszczył.
xx
  (21 marca 2019, 12:18)
woda święcona, ciekawe gdyby ktoś tak znalazł Twój portfel, też byś był pełen zrozumienia?
Fggh
  (21 marca 2019, 23:17)
Też jestem ciekaw czy przywłaszczył sobie, czy chciał później zwrócić. Pewnie to pierwsze ale...
bedok
  (22 marca 2019, 14:56)
Nie ukradł tylko wziął bo roztargniony był. Tak orzekł SN w niemal identycznej sprawie.