Okradł oczyszczalnię ścieków

Dodane 23 marca 2020, 10:51

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Garwolińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży elementów metalowych. Wartość skradzionego mienia opiewa na kwotę 20 tys. złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie  w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 17/18 marca br. dokonał kradzieży wyposażenia elementów oczyszczalni ścieków znajdującej się na terenie  gminy Garwolin. Wartość skradzionego mienia opiewa na kwotę 20 tys. złotych. Skradzione mienie, które zostało sprzedane na punkcje skupu złomu zostało odzyskane w całości.

Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, gdyż mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do szeregu innych kradzieży na terenie powiatu.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.