Ogromny korek na S17. Wypadek z udziałem motocyklisty (video)

Dodane 22 czerwca 2022, 14:40

Garwolin, Na sygnale
Za nagranie z miejsca zdarzenia dziękujemy Czytalnikowi Przed godziną 14 na obwodnicy Garwolina (pas w kierunku Lublina) doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. Oba pasy trasy szybkiego ruchu były zablokowane.

Trwają działania ratownicze na S17 - obwodnicy Garwolina na wysokości miejscowości Sulbiny (gm. Garwolin).

Jak informuje mł.asp. Małgorzata Pychner z KPP Garwolin: - Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Pas w kierunku Lublina jest zablokowany. Motocyklista trafił do szpitala Policjanci organizują objazdy.

Policja potwierdza tragiczną informację, mimo szybkiej pomocy nie dało się uratować życia kierującego motocyklem.

Jak wstępnie ustalono, kierujący motocyklem Suzuki wjechał w auta osobowego - VW Cady. Jednoślad zaczął płonąć. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, który ostatecznie nie został wykorzystany, mężczyznę przetransportowano do szpitala karetką. Poszkodowany zmarł w szpitalu. Kierujący osobówką był trzeźwy. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

- Policjanci wstępnie ustalili że kierujący motocyklem suzuki 57-letni mieszkaniec gminy Garwolin z nieznanych dotychczas przyczyn jadąc w kierunku Lublina wjechał w tył s. Vw caddy, którym kierował 57-letni obywatel Libanu - przekazała mł.asp. Małgorzata Pchner z KPP Garwolin.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (23 czerwca 2022, 12:23)
Szybciej nie znaczy że wcześniej dojedziesz. Wcześniej odszedł.