Ogromne korki, zatłoczony Garwolin i wszystkie dojazdówki

Dodane 7 sierpnia 2022, 21:44

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Obecnie w okolicach Garwolina występuje bardzo trudna sytuacja drogowa. Niemal na każdym kierunku utworzyły się olbrzymie korki. To efekt zablokowania obwodnicy Garwolina.

Dziś (7 sierpnia)  około godziny 20 doszło do zderzenia kilku aut na S17 na obwodnicy Garwolina - pas w kierunku Warszawy w rejonie Interdruku.

Droga została całkowicie zblokowana, a kierowcy zostali przekierowani na objazd przez miasto.

Obecnie korki na S17 w kierunku Warszawy sięga kilkunastu kilometrów, wszystkie drogi dojazdowe i przez okoliczne miejscowości są zablokowane. 

AKTUALIZACJA:

- 7 sierpnia o godz.. 19:40 na trasie S17 w kierunku Warszawy na wysokości Czyszkówka doszło do zderzenia trzech aut. Kierujący bmw uderzył w tył poprzedzającego go citroena, który następnie wytrącony z toru jazdy wjechał w forda. Na sprawcę policjanci nałożyli mandat - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP Garwolin.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
76wk
  (7 sierpnia 2022, 22:25)
To nieporozumienie jakieś. Stoimy ponad 2 yodziny. Mamy kilkaset metrów do zjazdu na Garwoilin. Ruchu prawie nie ma, jeden wielki parking. Nikt chyba nie zajmuje się ruchem, spędzimy tu pół nocy najpewniej. O ile wystarczy nam paliwa do najbliższej stacji...
Rambo
  (7 sierpnia 2022, 22:35)
Slojki nie trzymają dystansu 150 km i mało tak puznuej jest