Odkryj „Wnętrze” w Galerii Kotłownia (8-30 kwietnia)

Dodane 7 kwietnia 2022, 14:04

Miasto Garwolin
Materiały promocyjne Już w najbliższy piątek Galeria Kotłownia zaprasza na wernisaż nowej wystawy. Tym razem w przestrzeni galerii zostaną wyeksponowane prace aż 19 artystów z Cieszyna. Wystawę będzie można oglądać do końca kwietnia.

Co kryje w sobie tytuł najnowszej wystawy? – W naszym galeryjnym wnętrzu będzie można zobaczyć wiele różnych twórczych odcieni. Każdy artysta wybrał pracę, która jego zdaniem najbardziej odzwierciedla jego wnętrze. Odwiedzając naszą wystawę będzie można nie tylko poznać walory artystyczne każdego dzieła, ale także spróbować odgadnąć, co autorowi w duszy gra – mówi Luiza Kondej-Matusiak, kustosz Galerii Kotłownia.

Wystawa „Wnętrze” to prace studentów oraz wykładowców Instytutu Sztuk Plastycznych Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. W sumie zaprezentuje się aż 19 artystów. Przeważają prace druku płaskiego, a tematyka dzieł jest bardzo zróżnicowana.

Wernisaż wystawy odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 18:00. Wystawę będzie można oglądać do końca kwietnia.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.