Oddział dziecięcy zamknięty!

Dodane 6 lipca 2020, 08:39
Zdjęcie poglądowe

KOMUNIKAT DYREKTORA SP ZOZ W GARWOLINIE

W związku z potwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u osoby zatrudnionej na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Garwolinie zawiadamiam, że w/w oddział został czasowo wyłączony z udzielania świadczeń leczniczych na czas zakończenia prowadzonych w nim standardowych procedur sanitarnych. O przywróceniu pracy oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Garwolinie Dyrekcja SPZOZ w Garwolinie będzie informować na bieżąco.

Najbliższymi szpitalami z funkcjonującymi oddziałami dziecięcymi są  Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicz przy ul. Niekłańskiej 4/24 w Warszawie i Szpital Powiatowy w Mińsku Mazowieckim (SPZOZ) przy ul. Szpitalnej 37.

 

AKTUALIZACJA:

W związku z zakończeniem procedur sanitarnych prowadzonych od dnia 05.07.2020 r. na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Garwolinie wynikających z potwierdzenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 u osoby zatrudnionej na tym oddziale zawiadamiam, że oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Garwolinie wznawia z dniem 11.07.2020 r. od godz. 7:00         swoją działalność.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.