Od dziś „Garwolanka” otwarta dla wszystkich

Dodane 28 maja 2021, 07:35
Zdjęcie pogladowe: pixabay.com Basen, siłownia, sauny i zajęcia fitness. Od piątku 28 maja Pływalnia Miejska „Garwolanka” wznawia swoją działalność także dla klientów indywidualnych. Wciąż jednak będą obowiązywały ograniczenia i zmienione zasady funkcjonowania.

Do tej pory z basenu skorzystać mogły tylko zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Siłownia, sauny oraz zajęcia fitness były zamknięte dla wszystkich. Zgodnie z decyzjami rządu od 28 maja obiekty sportowe mogą wznowić działalność, choć wciąż jeszcze w reżimie sanitarnym.

 - Cieszymy się, że znów możemy zaprosić wszystkich do skorzystania z pełnej oferty Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Wiemy, że wiele osób czekało na ten dzień z taką samą niecierpliwością jak my. „Garwolanka” będzie otwarta dla wszystkich przez 7 dni w tygodniu – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Od 28 maja obiekt będzie otwarty codziennie w godzinach 6:00-22:00. W tym czasie będzie można skorzystać z basenu. Obowiązuje jednak ograniczenie – jednocześnie będzie mogło przebywać na basenie 50 osób, czyli połowa dopuszczalnego limitu.

Limit 6 osób będzie obowiązywał w saunach – suchej i parowej. Z sauny będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00, a w weekendy - 10:00-16:00. Seans saunowania będzie trwał 45 minut – obowiązują zapisy.

Miłośników treningów siłowych i aerobowych z pewnością ucieszy ponowne otwarcie siłowni i powrót zajęć fitness.

Siłownia Pływalni Miejskiej „Garwolanka” będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-22:00, a w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Jednocześnie będzie mogło trenować maksymalnie 10 osób, a trening będzie trwał 1,5 godziny. Obowiązują zapisy.

W przyszłym tygodniu wrócą także fitness i joga. Na zajęcia także będą obowiązywały zapisy.

Szczegółowe informacje – harmonogramy, regulaminy oraz informacje dotyczące zapisów są dostępne na stronie www.garwolanka.com.pl

Informacja prasowa

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (28 maja 2021, 16:02)
W sobotę była otwarta na zewnątrz, bo po ulewie wszystko tam zalało i można było być na basenie, i świeże powietrze.