Obywatel Armenii ukradł 300 par butów w Łaskarzewie, wpadł w Kielcach

Dodane 16 maja 2019, 13:30

Łaskarzew, Na sygnale
KPP Garwolin Policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie zatrzymali mężczyznę, który włamał się do firmy produkującej obuwie. 45– latek dokonał kradzieży ponad 300 par butów. Mundurowi odzyskali większość obuwia. Decyzją sądu sprawca kradzieży z włamaniem przebywa w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W połowie marca do Posterunku Policji w Łaskarzewie zgłosił się mieszkaniec Łaskarzewa. Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że ktoś włamał się do jego firmy i dokonał kradzieży ponad 300 par obuwia o wartości 22 tysięcy złotych. W wyniku zabezpieczonych śladów i podjętych działań operacyjnych, policjanci błyskawicznie wytypowali sprawcę kradzieży.

Ustalili, że kradzieży dokonał 45-letni obywatel Armenii, który przez kilka dni ukrywał się przed policjantami. Mężczyzna został zatrzymany pod koniec marca na terenie Kielc, gdzie dokonał innego przestępstwa. 275 par butów zostało odzyskane i zabezpieczone na terenie Kielc. Policjanci z Łaskarzewa przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem.

Sąd wobec sprawcy zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Romantyk
  (16 maja 2019, 18:26)
Ciepłe klapeczki do więziennej celi na chłodne wieczory mogli by mu zostawic