O policyjnych działaniach przeciw przemocy w specjalistycznym czasopiśmie

Dodane 13 maja 2022, 08:38

Na sygnale
KPP Garwolin Jednym z priorytetów garwolińskiej komendy są działania zmierzające do ograniczenia występowania zjawiska przemocy w rodzinie. Duża ilość projektów, których inicjatorem i pomysłodawcą jest Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie robi wrażenie. Na łamach czasopisma „Niebieska Linia” ukazał się artykuł, opisujący te przedsięwzięcia jako inicjatywy aktywizujące lokalną społeczność, atrakcyjne w formie i przekazie, a także skuteczne w ramach podejmowanych przez Policję działań z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.

Dwumiesięcznik "Niebieska Linia", wydawany przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP jest jedynym na polskim rynku periodykiem poświęconym psychologicznym i prawnym zagadnieniom związanym z przemocą interpersonalną, w tym: w rodzinie, szkole, grupach rówieśniczych, relacjach partnerskich, wobec dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych. Spieszymy  poinformować, że na łamach czasopisma  ukazał się artykuł, opisujący profilaktykę przemocy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie jako inicjatywy aktywizujące lokalną społeczność, atrakcyjne w formie i przekazie, a także skuteczne w ramach podejmowanych przez Policję działań z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.