Nowy dzielnicowy gminy Łaskarzew

Dodane 20 stycznia 2021, 10:16

Łaskarzew
KPP Garwolin Uprzejmie informujemy wszystkich mieszkańców, że obowiązki dzielnicowego w gminie Łaskarzew objął sierż. szt. Grzegorz Tobiasz, który do tej pory realizował inne zadania służbowe w Posterunku Policji w Łaskarzewie. Nowy dzielnicowy będzie dysponował telefonem służbowym o nr 506 893 401 i będzie można się z nim kontaktować przy pomocy poczty elektronicznej oraz aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Życzymy policjantowi na nowym stanowisku samych sukcesów w pracy zawodowej i jak najlepszych relacji z lokalnym samorządem i społecznością, służących budowaniu jak najlepszego poczucia bezpieczeństwa publicznego.

Nowy dzielnicowy gminy Łaskarzew, jest policjantem z 7-letnim stażem służby w Policji. Dotychczas realizował inne zadania policjanta pionu prewencji w Posterunku Policji w Łaskarzewie. Na mocy decyzji kierownictwa garwolińskiej komendy, zostały mu powierzone obowiązki dzielnicowego.

Rejon służbowy obejmuje gminę Łaskarzew

 Z dzielnicowym można kontaktować się:

  • telefonicznie, bezpośrednio do dzielnicowego podczas służby na nr tel. 506 893 401,
  • telefonicznie, bezpośrednio do Posterunku Policji w Łaskarzewie  na nr 47 7075 380,
  • e-mailowo, pisząc na adres: dzielnicowy.laskarzew2@ra.policja.gov.pl

Życzymy nowemu dzielnicowemu zacieśniania współpracy z lokalnym społeczeństwem i efektywnego współdziałania w ramach poprawy i utrzymania publicznego bezpieczeństwa.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.