Nowiutki Ursus C-380 trafił do rolnika z Gończyc

Dodane 18 czerwca 2018, 08:43
Zdjecie: Dziennik Wschodni 12 tysięcy osób wzięło udział w loterii „Dbamy o polską ziemię", którą zorganizowały Zakłady Azotowe Grupa Azoty „Puławy”. Nagroda główna - ciągnik rolniczy wart 130 tys. zł trafił do Sebastiana Krzyśpiaka z Gończyc (gm. Sobolew).

W loterii „Dbamy o polską ziemię” o główną nagrodę walczyli rolnicy z całego kraju, którzy przysłali prawie 12 tys. kuponów. Rolnik z Gończyc koło Garwolina wysłał tylko jeden kupon. Wcześniej kupił puławskie nawozy za ponad tysiąc złotych, co było warunkiem udziału w loterii. Gdy dowiedział się, że wygrał, akurat był na polu - informuje portal dziennikwschodni.pl.

– Zacząłem się rozglądać wokół siebie, bo w pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś robi sobie ze mnie żarty. Ale okazało, że to wszystko prawda. Jestem bardzo szczęśliwy. To świetna maszyna, która zastąpi w naszym gospodarstwie wysłużoną sześćdziesiątkę – mówi dla portalu dziennikwschodni Krzyśpiak.

Ciągnik będzie pracował na ok. 40 hektarach, przy zbiorach kukurydzy, zbóż i siana. Wspomoże zakupiony w tym roku stukonny traktor od Renault.

Do ciągnika Ursus dorzucił też nowy ładowacz.

Więcej zdjęć: Rolnik wygrał nowy ciągnik Ursus. "Myślałem, że to żart" 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
samogon
  (18 czerwca 2018, 08:52)
Noo to teraz rolnik poleci w randze rolników na wsi kilka oczek go góry 😀
Mt
  (18 czerwca 2018, 09:42)
Gratulacje
Centrum
  (12 lipca 2018, 12:18)
Gratulacje. Należy Się Panu ta Nagroda za to jaką jest Pan osobą.

Ekipa z Centrum Narzędziowego