Nietrzeźwy kierowca zatrzymał się przy policjantach z pytaniem „czy czasem nie łapią kierowców”

Dodane 12 kwietnia 2017, 10:40

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Trudno wytłumaczyć postępowanie 43-letniego kierowcy, który jadąc autem zatrzymał się przy radiowozie i zapytał się policjantów, czy nie wiedzą, gdzie stoi najbliższy patrol sprawdzający trzeźwość kierowców. Mężczyzna już dalej nie pojechał.

Wczoraj w Woli Koryckiej Dolnej do nieoznakowanego radiowozu podjechało subaru. Kierowca auta zapytał siedzących w pojeździe policjantów, czy może nie wiedzą, czy gdzieś dalej nie stoją policjanci, którzy „łapią kierowców”, bo trochę wypił i nie chciałby na nich trafić.

Kierowca nie krył zaskoczenia, gdy dwaj mężczyźni okazali legitymacje służbowe i przedstawili się prowadzącemu osobówkę. Okazało się, że kierowca rzeczywiście nie kłamał. W organizmie miał 1,4 promila alkoholu. Teraz mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. A jeszcze grozi mu do 2 lat więzienia.

KPP Garwolin

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gosc
  (13 kwietnia 2017, 04:40)
Ale idiota😂
Belfegor
  (4 listopada 2017, 21:33)
No tak!Już teraz wiem,że wybory w 2015 roku były uczciwe i zgodne z prawem.Nasz kraj składa się w 60 procentach z takich - i im podobnych "myślicieli"!
Ścianie Wschodniej wystarczy obiecać 50 PLN ,a wyrzekną się wartości wypracowywanych przez 27 lat demokracji,a jeżeli do tego Ojciec Dyrektor pobłogosławi.....