Nie żyje 22-latek, który wczoraj wjechał w samochód ciężarowy

Dodane 21 sierpnia 2019, 11:22

Na sygnale, Pilawa
Zdjęcie z miejsca zdarznia: Damian Z dotychczas nieustalonych przyczyn młody mężczyzna zjechał ze swojego pasa drogowego i uderzył w samochód ciężarowy. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 17.

Do tragedii doszło 20 sierpnia na DK17 w Gocławiu (gm. Pilawa).

Wypadek miał miejsce o godz. 14:40 na prostym odcinku drogi serwisowej, która biegnie równolegle do budowanej S17.  Kierujący samochodem marki Citroen Berlingo 22-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z poruszającym się w kierunku Warszawy zespołem pojazdu marki Scania.

Obrażenia mężczyzny były na tyle poważne, że pomimo wezwania na miejsce śmigłowieca LPR, który przetransportował poszkodowanego do warszawskiego szpitala 22-letni pacjent zmarł.  Pasażerka Citroena, 17- letnia mieszkanka powiatu ryckiego, z obrażeniami ciała przewieziona została także do szpitala.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Jakub

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Kiki
  (21 sierpnia 2019, 17:22)
Wyrazy współczucia dla Rodziny. A Ty kolego Spoczywaj w pokoju