Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w motocyklistę

Dodane 11 lipca 2019, 18:10

Na sygnale, Garwolin
Zdjęcie poglądowe Kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w motocyklistę.

Do zdarzenia doszoło dziś (11.07) około godz. 14 na trasie Garwolin-Górki w miejscowości Czyszkówek. 

Motocyklista podróżujący motocyklem marki Yamaha Fazer w kierunku Garwolina (bezpośrednio przed wiaduktem z S17) zderzył się z samochodem matki Volvo V70, który wyjechał z drogi podporządkowanej nie ustępując pierwszeństwa.

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe oraz policja.

Kierowca motocykla doznał urazu ręki.

AKTUALIZACJA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Czyszkówek w dniu 11.07 przed godziną 13. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 69-letni  mężczyzna kierujący samochodem marki Volvo wyjeżdżając z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha, którym kierowała 27-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia mieszkańcy powiatu garwolińskiego - trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.